Vrátenie tovaru

Ako môžem vrátiť tovar?

Pokiaľ chcete vrátiť jednu, viacero alebo všetky položky z objednávky, stačí nám zaslať požiadavku prostredníctvom stránky www.justdress.sk/vratenie. Vo formulári vyplníte číslo objednávky, kód alebo kódy produktov a bankové spojenie. Po prijatí požiadavky vám zašleme doklad pre vrátenie tovaru a adresný štítok. Doklad vložíte spolu s produktmi do pôvodného balenia, nalepíte naň štítok a odošlete nám zásielku späť. Po prijatí a kontrole tovaru vám vrátime peniaze na zadaný účet.


Je možné vymeniť tovar za iný?

V našom internetovom obchode nepodporujeme priamu výmenu tovaru. Produkt môžete len vrátiť a následne si objednať iný. Peniaze vám vrátime späť na účet.


Ako môžem tovar reklamovať?

Pokiaľ doručený tovar nie je v poriadku a javí známky poškodenia, môžete ho kedykoľvek vrátiť späť s uvedením dôvodov pre vrátenie. Akonáhle k nám zásielka dorazí a bude skontrolovaná, vrátime vám peniaze. Viac informácií získate v sekcii Reklamácia tovaru.


Kam mám odoslať tovar, ktorý chcem vrátiť alebo reklamovať?

Adresa doručenia, na ktorú je potrebné odoslať zásielku, je uvedená na adresnom štítku. Tento štítok vám zašleme spolu s dokladom pre vrátenie tovaru po vyplnení formulára na stránke www.justdress.sk/vratenie